Прикарпатця, який намагався зґвалтувати 7-річну дівчинку, засудили на 10 років

Прикарпатця, який намагався зґвалтувати 7-річну дівчинку, засудили на 10 роківВ Івано-Франківській області набрав чинності вирок Коломийського міськрайонного суду стосовно 25-річного мешканця одного з сіл Коломийщини, котрий обвинувачувався у спробі зґвалтувати семирічну дівчинку.
Про це сьогодні, 22 серпня, IA ZIK повідомили в СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

У березні цього року раніше двічі судимий чоловік у вечірній час підійшов до шкільного майданчика, де гралися декілька дітей. Показавши дівчинці наручний годинник з циферблатом, що світився, зловмисник взяв її на руки і поніс у безлюдне місце.

Хтось з односельців помітив чоловіка і забив на сполох. Збіглися люди і чоловік утік з місця події. Дівчинка навіть не зрозуміла, що сталося, або мало статися, хоча зловмисник майже роздягнув її догола.

За півгодини в селі вже працювала слідчо-оперативна група Коломийського міськвідділу міліції і вночі правоохоронці затримали підозрюваного. Ним виявився місцевий чоловік, який декілька місяців тому повернувся із в’язниці, де відбував покарання за крадіжки. Першого разу його засуджували, коли він був неповнолітнім.

Оцінивши ступінь тяжкості злочину, не доведеного до кінця з причин, що не залежали від волі зловмисника, а також врахувавши особу підсудного, суд прийшов до висновку, що покарання має бути адекватним і відповідати санкціям, передбаченим ч.4 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування малолітньої).

За вчинення замаху на згвалтування малолітньої дівчинки кримінальника засуджено до позбавлення волі на строк10 років і 1 місяць.

Джерело