У єдності – сила! Народ переможе

У єдності – сила! Народ переможеУ вівторок відбулася велелюдна акція протесту перед будинком обласної влади у Чернівцях. Під прапори об’єднаної опозиції стало цього разу майже п’ять сотень людей.

На майдан вийшли представники партій ВО «Батьківщина», Народний рух України, ВО «Свобода», «Народна самооборона», ПРП, «Фронт Змін» та інші. Протестуючі вимагали зупинити політичні репресії в Україні, дати волю Юлії Тимошенко, Юрію Луценку та багатьом іншим політв’язням режиму.

Виступаючі закликали до єдності та стійкості. А голови обласних організацій ВО «Батьківщина» Іван Мунтян, «Фронту Змін» Максим Бурбак, ВО «Свобода» Віталій Мельничук, НРУ Олександр Бурденюк запевнили присутніх, що відтепер вони виступлять єдиним фронтом проти ненависної влади партії регіонів. І переможуть.

Люди говорили про ті біди, які несе нам керівництво держави. Про високі тарифи, про високі ціни на хліб, про низькі пенсії та підняття пенсійного віку, про безробіття. А на тлі злиденного життя жирує кілька олігархічних родин, котрі захопили владу в Україні. Вони не мають міри у своїй захланності. Доходять до того, що туалети собі із золота встановлюють. Народ довго терпіти наругу над собою не може.

— Сьогодні вони судять Тимошенко, Луценка, а завтра без суду і слідства будуть кидати до в’язниць кожного з нас, — говорили виступаючі.

І, як підсумок, пролунали заклики до «Майдану». Хтось згадав можновладцям 2004 рік, коли до будинку з левами прийшли 40 тисяч буковинців і змели ненависну людям владу. Тоді грізні два леви при вході в облраду ніби перетворилися у облізлих котів перед силою народною. А сила – у єдності. Якщо зуміють об’єднатися названі партії в один могутній кулак, партії регіонів ні на Буковині, ані в Україні робити нічого. Перший мітинг підтвердив, що таке об’єднання можливе.

Присутні прийняли заяву щодо призупинення судового переслідування по-літв’язнів Юрія Луценка, Юлії Тимошенко та інших. І пообіцяли на осінь могутні протестні акції доти, поки влада не припинить мучити український народ. А, як відомо, народ – переможе!

Вл. інф.

Новини Партнерів