Голова Заставнівської РДА Василь Копчук теж агітував за Семенюка

Голова Заставнівської РДА Василь Копчук теж агітував за СеменюкаЩе один голова районної державної адміністрації агітував за кандидата в народні депутати України в 204 окрузі від Партії регіонів Артема Семенюка. Цього разу до своїх колег приєднався голова Заставнівської РДА Василь Копчук.

У суботу 8 вересня він разом з Артемом Семенюком відвідав с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область). Серед присутніх більшість традиційно для подібних зустрічей за участі Артема Семенюка становили працівники бюджетної сфери. Голова РДА Василь Копчук декілька раз впевнено звертався зі сцени до «присутніх в залі педагогів». Зустріч розпочалася об 11.30, тоді як на оголошенні, яке висіло біля входу до Будинку культури (фото додається), був зазначений час 9.30. Спостерігач ОПОРИ зафіксував основні моменти на відео (на жаль, відео поганої якості, адже знімалося з далекої відстані).

Голова Заставнівської РДА Василь Копчук під час зустрічі з виборцями в Будинку культури с. Кадубівці (Заставнівський район, Чернівецька область) особисто представив присутнім кандидата від Партії регіонів у 204 виборчому окрузі Артема Семенюка, висловивши при цьому власну думку, що молодий кандидат Артем Семенюк буде непоганим депутатом і турбуватиметься про мешканців і округу, і району, і села. При цьому голова РДА повідомив присутніх про позитивні зміни, що вже відбуваються в житті громади району, які відбуваються саме завдяки клопотанням Артема Семенюка, як депутата Чернівецької Обласної ради.

Таким чином Голови РДА всіх чотирьох районів, що входять до 204 виборчого округу, брали учать в проведенні зустрічей кандидата Артема Семенюка з виборцями.

Про це повідомлєя прес-служба Чернівецького представництва ГМ \”ОПОРА\”.

Новини Партнерів