Захист Тимошенко вкотре клопоче про допит своїх свідків ВІДЕО

Захист Юлії Тимошенко звернувся до канцелярії Печерського районного суду міста Києва з повторним клопотанням про залучення своїх свідків для допиту під час судового розгляду кримінальної справа, порушеної проти екс-прем\’єра, щодо газових угод 2009 року.

\”Незважаючи на те, що обвинувачення викликало 38 свідків, у захисту із 30 задовольнили лише двох – Олександра Турчинова та Михайла Лівінського. Суд з невідомих причин не викликав таких важливих свідків як екс-міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко тощо\”, – сказав сьогодні журналістам захисник Сергій Власенко.

За його словами, ці свідки представляють як тодішній уряд, так і НАК \”Нафтогаз України\”, компанію \”Укртрансгаз\”, аудиторську компанію \”Ernst & Young\” та групу експертів, які готували експертизи на замовлення Генеральної прокуратури. За його словами, ці свідки були допитані під час досудового слідства, але чомусь не були викликані для допиту у судовому засіданні.

Як відомо, напередодні Юлія Тимошенко клопотала про запрошення колишніх членів свого уряду та представників \”Укртрансгазу\” – екс-міністра Кабінету Міністрів Петра Крупка, екс-віце-прем\’єра Григорія Немирі, колишнього Першого віце-прем\’єра Олександра Турчинова, екс-керівника департаменту ресурсів нафти і газу НАК \”Нафтогаз України\” Миколи Гончарука, колишнього виконуючого обов’язки міністра Ігоря Уманського, екс-міністра праці і соціальної політики Людмили Денисової, екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього віце-прем\’єр-міністра Івана Васюника, керівника служби партії \”Батьківщина\” Михайла Лівінського, заступниці голови КРУ Наталії Рубан, представника компанії \”Ernst & Young\” та інших.

Однак суд під різними приводами відмовився запрошувати і представницю Контрольно-ревізійного управління, і представника найавторитетнішої аудиторської компанії світу – так само, як днями відмовив у задоволенні клопотання про запрошення до суду журналіста, який у своєму матеріалі фактами довів, що Адміністрація Президента безпосередньо впливає на хід судового процесу.

Врешті решт із заявлених Юлією Тимошенко свідків у суді виступатимуть лише Олександр Турчинов та Михайло Лівінський – фігуранти частково задоволеного судом клопотання.

Новини Партнерів