Кірєєв проситиме генпрокурора знайти Ющенка

Печерський суд звернеться до Генпрокуратури з метою встановлення місцезнаходження свідків у справі Юлії Тимошенко.

Відповідне рішення прийняв суддя Родіон Кірєєв після перерви.

Як відомо, раніше суддя пішов до дорадчої кімнати, для ухвалення рішення щодо місце знаходження низки свідків.

На засіданні було оголошено, що четверо свідків, зокрема, Віктор Ющенко, Богдан Соколовський, Віктор Пензеник та Олександр Шлапак, систематично не з\’являються у суд для дачі свідчень, а також наголошено на необхідності звернутися в зв’язку з цим до органів судового слідства.

У свою чергу прокурор Лілія Фролова розповіла, що оскільки повістки надходять свідкам на адреси прописки, органи досудового слідства мають уточнити місця проживання свідків.

Перед оголошенням перерви у залі було допитано екс-заступника Генпрокурора Віктора Кудрявцева щодо висновків експертизи Інституту держави і права, в якій йшлося про те, що директиви уряду для проведення газових переговорів не потрібні.

Кудрявцев в черговий раз розповів, що підписав цього листа у відповідь на звернення депутата Володимира Олійника, хоча сам особисто не бачив ні експертизи, ні відповідного листа Мінюсту.

Він нагадав, що таку саму відповідь було надіслано главі адміністрації президента Сергію Льовочкіну.

На запитання Тимошенко, чи не бачить він політичної мотивованості в тому, що через місяць після цих листів прокуратура все-таки порушила кримінальну справу проти Тимошенко, незважаючи на відсутність складу злочину.

Кудрявцев відповів: \”У листі було зазначено, що перевірка триває в частині завдання збитків, і в майбутньому могли виникнути обставини для порушення справи\”.

Захист Тимошенко надав суду фотокопію результатів експертизи урядових директив НАК \”Нафтогаз Україна\” на укладення зазначених угод, проведеної Інститутом держави і права імені Володимира Корецького.

Джерело Українська правда
Проте суддя відмовився приєднати їх до справи, оскільки документи не були завірені нотаріусом.