Олег Тягнибок: \”Якщо буде спротив громади – режим Януковича ніколи нас не здолає\”

Олег Тягнибок: "Якщо буде спротив громади – режим Януковича ніколи нас не здолає"15 вересня 2012 року з робочим візитом Буковину відвідав голова Всеукраїнського об\’єднання \”Свобода\” Олег Тягнибок. Лідер свободівців зустрівся з мешканцями Глибоцького та Садгірського (в місті Чернівці) районів. Крім того, Олег Тягнибок мав зустріч із Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом.

Голова націоналістичного об\’єднання представив виборчий список і програму ВО \”Свобода\” \”Своя влада – Своя власність – Своя гідність – на СВОїй, БОгом ДАній, землі\”, а також свободівців-кандидатів у народні депутати України.

У селищі Глибока Олег Тягнибок та єдиний кандидат від об\’єднаних сил опозиції у Новоселицькому виборчому окрузі №203 Степан Спіжавка віддали шану українським героям, поклавши вінок до пам\’ятника борцям за волю України.

У Чернівцях, спілкуючись із журналістами, очільник \”Свободи\” наголосив на важливості активної позиції громади. \”Якщо не буде залучення суспільства, партії самотужки не здолають режим. Якщо громада не тільки проголосує, але й захистить свої голоси під дільницями, ми зможемо протидіяти будь-якому тискові. Інакше після 28 жовтня можемо опинитися у \”бананово-буряковій республіці\”, – наголосив лідер націоналістів.
Політик зазначив: як під час передвиборчого періоду, так і в день голосування неминучі фальсифікації з боку влади. При чому режим розраховує не лише на адмінресурс, але й на так званих \”незалежних\” кандидатів. Свободівець підкреслив: \”Януковичеві потрібно 300 голосів у парламенті, аби вже ближчим часом підконтрольні режимові депутати уможливили обрання Президента виключно у стінах Верховної Ради. Тому прийдешні вибори є визначальними: або біле, або чорне, або \”кремлівська\” Україна – або українська Україна\”.

Олег Тягнибок наголосив, що формат участи у виборах двома колонами за партійними списками – ВО \”Свобода\” та Об\’єднана опозиція \”Батьківщина\” плюс узгоджені мажоритарники є оптимальним у нинішній ситуації.

\”Об\’єднання опозиційних сил було дуже важким, у нас різні ідеології. Але нас об\’єднує одне – тільки спільно ми можемо побороти режим Януковича. Події під Українським домом у Києві показали: буде спротив – влада буде нас боятися, не буде спротиву – режим надалі діятиме ще нахабніше\”, – підкреслив очільник \”Свободи\”.

Про це повідомляє прес-служба ВО \”Свободи\”.

peredplata