Конфлікт у селі Мамаївці виник внаслідок вживання великої кількості спиртного та неадекватної поведінки

Конфлікт у селі Мамаївці виник внаслідок вживання великої кількості спиртного та неадекватної поведінки24 вересня прес-служба ВО «Свобода» через деякі Інтернет-видання розповсюдила інформацію про те, що «23 вересня приблизно опівночі у селі Мамаївці Чернівецької області двома невідомими вчинено напад на керівника Чернівецького міського виборчого штабу Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Дяконюка та завдано йому численних тілесних ушкоджень». Зі слів О. Дяконюка вказаний інцидент пов’язаний із його політичною діяльністю.

УМВС України в Чернівецькій області з приводу вищевказаної інформації повідомляє наступне.
Дійсно 24.09.2012 року о 15.15 год. до чергової частини Кіцманського РВ УМВС надійшла письмова заява від Дяконюка Олега Івановича про те, що 23.09.2012 року під час того, як він знаходився біля одного з магазинів у селі Мамаївці, його побив невідомий.
Для встановлення всіх обставин події даного повідомлення співробітниками міліції одразу була проведена ретельна перевірка.
В ході перевірки правоохоронці з’ясували, що Олег Дяконюк разом із товаришами під час перегляду футбольного матчу вживали алкогольні напої, о 23.00 годині прийшли до магазину, де додатково вжили спиртне. В цей час до магазину на автомобілі під’їхали двоє 26-річних жителів міста Чернівці для того, щоб придбати продукти харчування.
Олег Дяконюк та його товариші, перебуваючи в нетверезому стані, почали висловлюватись нецензурною лайкою на адресу чернівчан та кидати в них серветки. Ці дії спровокували суперечку між чоловіками, в ході якої один із них наніс Олегу Дяконюку два удари кулаком в обличчя. В свою чергу, Олег Дяконюк кинув каменем в автомобіль приїжджих, унаслідок чого було пошкоджене бокове скло, після чого він утік з місця події.
При опитуванні учасників події встановлено, що чернівчани не є депутатами та не перебувають у будь-яких політичних партіях, а суперечка виникла спонтанно на ґрунті алкогольного сп’яніння, через особисті образи та не мала будь-якого політичного підґрунтя.
Також інформуємо, що у відношенні всіх учасників хуліганського вчинку, в тому числі і О. Дяконюка, складено адмінпротоколи, які скеровані до Кіцманського районного суду.
Одночасно інформуємо, що О. Дяконюк звернувся до міліції із другою заявою, в якій просить припинити подальший розгляд першої заяви, так як не має ніяких претензій до осіб, які його побили.

Сектор зв’язків із громадськістю УМВС
України в Чернівецькій області

peredplata