Влада остаточно стала режимом. Але жоден режим не вигравав війну з власним народом – Арсеній Яценюк

Влада остаточно стала режимом. Але жоден режим не вигравав війну з власним народом – Арсеній Яценюк«Рубікон перейдено. Демократія завершилась. Влада стала режимом, – так прокоментував арешт Юлії Тимошенко лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк. – Сьогодні режим розпочав війну з народом, зухвало арештувавши одного з лідерів опозиції. Ще ніхто й ніколи в світовій історії не вигравав війну з власним народом. Нинішній владний режим – не виняток. Шкода, що найгірші прогнози збуваються занадто буквально».

Нагадаємо, ще в травні цього року, після першої загрози арешту Юлії Тимошенко, лідер «Фронту Змін» заявляв, що в разі здійснення такого кроку чинна влада продемонструє, що в країні править хунта. І в разі арешту колишнього прем’єр-міністра, в опозиції не залишиться іншого вибору, окрім як йти в народ.
«І народ не мовчатиме, – заявив сьогодні Арсеній Яценюк. – Влада почала послідовно знищувати і себе, й Україну разом із собою з першого дня приходу до влади. Рішення про арешт Тимошенко – початок кінця цієї влади. Вся ця «команда професіоналів» може ховати у далеку шухляду свої закордонні паспорти. Але я переконаний, що в них не вистачить сил затягнути за собою в прірву все українське суспільство за прикладом Білорусі».

«Фронт Змін» є першою політичною силою, яка разом із «Батьківщиною» вийшла на акції протесту проти владної сваволі до Печерського районного суду. Під час наступного засідання представники «Фронту Змін» обов’язково пікетуватимуть політичну розправу над одним із лідерів опозиції в Печерському райсуді.

Новини Партнерів