Апеляційний суд у п’ятницю розгляне апеляцію Юлії Тимошенко

У п’ятницю, 12 серпня, о 09:30 в Апеляційному суді міста Києва розглядатиметься апеляція лідера партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністра України Юлії Тимошенко стосовно рішення Печерського районного суду міста Києва про зміну міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Юлія Тимошенко вимагає негайного звільнення з-під арешту.

Як відомо, 5 серпня головуючий у справі Юлії Тимошенко суддя Родіон Кірєєв задовольнив клопотання про взяття екс-прем\’єра під варту. \”Враховуючи, що Тимошенко Юлія Володимирівна обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, який передбачає покарання понад 7 років, а також те, що підсудна може ухилитися від подальших процесуальних дій, змінити міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту\”, – зачитав він.

Суддя мотивував своє рішення тим, що Юлія Тимошенко перешкоджає встановленню істини, системно порушує порядок судового засідання, не виконує розпорядження головуючого, свідомо затягує процес, висловлює неповагу до суду, відмовилася назвати адресу свого проживання та надавати пояснення причин своєї неявки до суду сьогодні о дев\’ятій ранку. Крім того, за словами судді, Юлія Тимошенко висловлювала неповагу до свідка (до арешту Юлії Тимошенко суд допитував чинного прем\’єр-міністра Миколу Азарова – ред.).

peredplata