На мітинги проти Тимошенко в Києві примусово звозять дітей-сиріт?

На мітинги проти Тимошенко в Києві примусово звозять дітей-сиріт?У акціях протесту проти Тимошенко на Хрещатику (на світлині) використовують сиріт як рабів, повідомляє сайт \”Народна Самооборона\” з посиланням на народного депутата Володимира Ар’єва.

«Щойно зателефонувала мені працівниця одного з київських інтернатів для сиріт. Плаче. Каже, що їх шантажує управління освіти. Мовляв, хай ваші старші вихованці не їдять дарма державні хліби влітку, тому відсилайте їх на акцію проти Юлі на Хрещатик. А як не підуть, то взимку не буде інтернату тепла», – цитує нардепа Ар’єва НС.

«Тобто, у Калашникова вже використовують сиріт як рабів! Сволоти все ж таки у владі!», – наголосив Ар’єв.

За його словами, називати прізвище вихователя інтернату й назву закладу поки не буде, бо «установу розірвуть разом з вихованцями».

Політик також повідомив, що звернеться до Генпрокуратури із запитом, аби перевірити факт присутності неповнолітніх сиріт на мітингах Калашникова.

У свою чергу прес-служба «Народної самооборони» звернулась уповноваженого глави держави з прав дитини перевірити факти незаконного чи примусового залучення неповнолітніх дітей-сиріт до участі у мітингах протесту на Хрещатику.