Опозиція висуватиме єдиного кандидата на голову Чернівецької облради

Опозиція висуватиме єдиного кандидата на голову Чернівецької облрадиОпозиційні сили у Чернівецькій обласній раді мають на меті висунути єдиного кандидата на голову крайового парламенту. До такого рішення прийшли депутати опозиційних сил напередодні сьомої сесії Чернівецької облради. Про це повідомив керівник фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій облраді Назар Горук.

«Переконаний, що провладна більшість злякалася єдності опозиції і знову відтермінувала дане питання», – зазначив Назар Горук. Він припустив, що наразі єдності щодо кандидатури на голову облради серед регіоналів нема. Саме цим зумовлено тривале небажання більшості вносити це питання у порядок денний.

Нагадаємо, що 19 листопада 2010 року єдиною альтернативою провладному кандидатові на голову облради, було висунуто представника ВО «Свобода» Назара Горука. Через пасивність інших «демократичних» сил, головою облради став представник партії регіонів. Після передчасної смерті попереднього голови Василя Ватаманюка, у лютому 2011 року, посада голови Чернівецької облради залишається вакантною. Наразі обов’язки голови виконує псевдо-бютівець.