Задушив і спалив жінку за те, що та його домагалась

Задушив і спалив жінку за те, що та його домагаласьШевченківський районний суд Чернівців засудив до 7 років позбавлення волі чоловіка, котрий убив, а потім підпалив свою знайому у її будинку.

Після спільного застілля на дачі у знайомої раніше засуджений чоловік задушив її, потім підпалив будинок. Причиною такої поведінки назвав сексуальні домагання з боку знайомої. Близько 21.00 вони влаштували спільне застілля. Місцем для цього обрали дачу жінки на вулиці Березівській у Чернівцях.

Вели бесіди на різні теми, але захмелівши, жінка почала ображати колегу по чарці. На образи чоловік відповів кулаками. Побивши свою співбесідницю, він увійшов у азарт і почав душити її, доки та не померла. Зрозумівши, що накоїв, зловмисник заходився замітати сліди злочину. Знайшов розчинник для фарби, обливши тіло та кімнату, де сталося вбивство, та підпалив.

Після цього пішов додому до дружини, з якою жив у громадянському шлюбі. На суді чоловік сказав, що сварка виникла через те, що постраждала його домагалась і не відпускала додому.
Джерело Головне

peredplata