Симоненко отримує «відкати» за участь у коаліції, – Грач

Симоненко отримує «відкати» за участь у коаліції, - ГрачНародний депутат, колишній член фракції КПУ Леонід Грач стверджує, що має записи, які підтверджують, що лідер КПУ Петро Симоненко отримує «відкати» за певні політичні процеси.

«А в мене є декілька записів розмов і думок. Отже, все ще попереду! Петро Миколайович (Симоненко, – ред.) ще не знає, що насправді його очікує, для того, щоб захистити від нього партію і порядних людей!», – підкреслив Л.Грач. Про це він заявив в інтерв\’ю «Обкому».

При цьому він зазначив, що оприлюднить ці записи, «як тільки час прийде».

За його словами, П.Симоненко має величезні доходи «за участь, зокрема, в коаліції, більшості, й у президентській кампанії». При цьому, сказав Л.Грач, рядовим членам фракції КПУ нічого не дістається.

«Ні, люди у фракції – це, знаєте, раби. Такі йому потрібні – безмозгі. А ті, хто, принаймні, щось розуміє – щоб роти тримали закритими… Ви спробуйте там відкрити рота, коли вони всі заангажовані, не знають, куди сина посадити – чи то під міністра МВС, чи то під міністра економіки… І на постійному зв\’язку з Григоришиним і т.п. А основна частина фракції (де є й порядні люди) – ці, на жаль, просто проковтнули язичок, сподіваючись на те, що їх ще раз візьмуть до списку. А там до списку із тих, хто є, вже ніхто не потрапить», – сказав Л.Грач.

Він також зазначив, що всією роботою з парламентом займається перший віце-прем\’єр-міністр Андрій Клюєв. «І Андрій Петрович проводить усі необхідні рішення – ті, які не сприймаються залом або є шоковими. І, поза всяким сумнівом, Андрій Петрович втомився вже чути від Петра Миколайовича постійне: «Дай, дай, дай…», – сказав Л.Грач.

Джерело