Адвокат Тимошенко: справа розвалюється

Адвокат екс-прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО Микола СІРИЙ заявляє, що кримінальна справа, порушена проти його підзахисної, розвалюється.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив в інтерв’ю журналістам під час перерви у засіданні Печерського районного суду Києва.

«Справа розвалюється, просто по кроках розвалюється», – сказав М.СІРИЙ.

За його словами, «для того, щоб був злочин з перевищення влади, треба, щоб були збитки, а без них немає злочину».

Як пояснив адвокат, у матеріалах справи фактично містяться дані, згідно з якими, витрати за використаний технічний газ у 2009 році такі ж, як у 2008 році.

«Ми тепер читаємо сьомий том матеріалів справи, у яких озвучуються акти прийомки-передачі технічного газу у 2009 році з ціною цього газу 179 доларів, а якщо у гривнях, на той момент це було 7,7 курс – 1382 грн. за тисячу кубів. І ця ж сама ціна була у 2008 році – гривня у гривню. Тобто, у матеріалах справи сама прокуратура кладе вилучені акти прийомки-передачі, купівлі технічного газу на технічні витрати «Укртрансгазу», які у категоричний спосіб, чітко вказують, за яку ціну купувався технічний газ у 2009 році. А це ціна 179 доларів за тисячу кубометрів технічного газу», – зазначив М.СІРИЙ.

Він наголосив, що, таким чином, ніякого здорожчення цього газу на 30% не було.

Джерело

Новини Партнерів