Геннадій Москаль: \”МВС дійшло до повного маразму і абсурду\”

Геннадій Москаль: "МВС дійшло до повного маразму і абсурду"

\”МВС дійшло до повного маразму і абсурду – відкрили кримінальне провадження стосовно мене і Арсенія Яценюка за ст. 343. Кримінального кодексу «Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби».

В ч 1 цієї статті йдеться: Вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу чи працівника державної виконавчої служби з метою перешкодити виконанню ним службових обов\’язків або добитися прийняття незаконного рішення – карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до трьох місяців.

Ну що тут можна сказати?

1. Звідки Яценюку і Москалю було відомо, що це працівники правоохоронних органів? На машині були номери, що не значаться в базі ДАЇ і не вказують на приналежність авто до правоохоронних органів. Троє людей, що були в машині, не були одягнуті в форму будь-якого правоохоронного органу, не представлялися співробітниками і казали, що вони працюють в Чернівецькому дріжзаводі. Оскільки я проживаю в Чернівцях, то достеменно знаю, що дріжзавод вже 10 років як не працює.

2. На місце приїхала оперативно-слідча группа, яким ці люди теж не сказали, що вони працівники правоохоронних органів. Багажник був відкритий водієм, що чітко зафіксовано на відео. Керівництво УМВС області, що теж прибуло на місце, категорично сказало, що авто не їхнє. То в якій формі був здійснений «вплив на працівників правоохоронних органів», якщо ніхто не знав, що вони правоохоронці???

3. У мене до сих пір є сумніви, що це були співробітники УМВС. Здається, вони просто прийняли удар на себе шляхом відкриття провадження, яке нічим не закінчиться. МВС чітко не вказало, до якої служби належать працівники. Якщо вони себе ідентифікують, як працівники кримінальної розвідки, то де гарантія, що з Яценюком і мною не могло статися те ж сааме, що сталося з Георгієм Гонгадзе? Адже за ним теж слідкувала «наружка», працівники якої потім вбили журналіста? Що нам було робити в цій ситуації?

4. Давайте в компанію Яценюка і Москаля додамо і Ющенка, який під час президентської кампанії на плато Ай-Петрі виявив за собою наружку і силами своєї охорони знешкодив її. Хай стосовно нього теж відкриють кримінальне провадження!

5. Ці працівники, згідно їх внутрішніх інструкцій, в разі розшифровки мали б повідомити своє безпосереднє керівництво, яке прибуло б на місце. Але цього не було. Автівка булла задіяна з моменту появи Арсенія Яценюка в області, і просто не може такого бути, щоб шляхи «бандитів», за якими нібито слідкувала наружка, весь день перетиналися зі шляхами лідера опозиції.

Взагалі-то, якби у нинішніх правоохоронців хоча б трошки варили мозги, то могли б сказати, що наружка забезпечували безпеку народних депутатів. Про що я давно казав – рівень професійної підготовки нинішніх правоохоронців дорівнює нулю, і в цьому не винні ні Яценюк, ні Москаль, які їх викрили! До речі, хочу нагадати Шевченківському райвідділу Чернівців – завдяки такому «прекрасному і фантастично прогрессивному» новому КПК відкрити кримінальне провадження стосовно народних депутатів може тільки Генеральний прокурор\”, – пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук нардеп Геннадій Москаль.