Аби підлість їхню було видно

Аби підлість їхню було видно
Заява депутатських фракцій Чернівецької міської ради
з приводу подій, що сталися під час позачергової сесії
01 вересня 2011 року

Шановні чернівчани!

Сьогодні, під час позачергової сесії Чернівецької міської ради, ми стали свідками чергового демаршу, так званих, опозиційних сил.

Депутати від «Фронту змін» завітали до зали лише для того, щоб прослухати «полум’яну» промову свого містечкового лідера Олексія Каспрука та демонстративно покинути засідання, а депутати ВО «Свобода» взагалі проігнорували сесію.

Нагадаємо, що на розгляд позачергової сесії міської ради виносилися питання про надання МТК «Калинівській ринок» згоди на перерахування добровільного внеску до цільового фонду соціально-економічного розвитку міста та внесення змін до міського бюджету щодо виділення коштів зі згаданого фонду.

Мова йде про чотири мільйони гривень, які «Калинівській ринок» має перерахувати на завершення запланованих цього року робіт з реконструкції Міжнародного аеропорту «Чернівці».

У грудні цього року чернівецькій аеропорт має проходити переакредитацію. І якщо до цього часу не відремонтувати злітно-посадкову смугу та не обладнати нову світло-сигнальну систему, то аеропорт може втратити статус міжнародного. Не важко здогадатися наскільки це боляче вдарить по іміджу нашого міста.

Проте, окремих чернівецьких політиканів абсолютно не бентежить, що наше місто може втратити свою туристичну та інвестиційну привабливість. Їхня опозиційність вже давно вийшла за рамки здорового глузду. Чого лише варті народжені у хворобливій уяві, заяви лідера «Фронту змін» про те, що аеропорт, нібито, ремонтують, щоб віддати у приватні руки.

Хочеться запитати – чому фронтовики не підтримували нас, коли ми піднімали питання про фактичне розкрадання колишнім керівництвом аеропорту майже 30 мільйонів гривень бюджетних коштів?

Усвідомлюючи свою відповідальність перед мешканцями міста ми добилися, щоб прибутки міського комунального підприємства «Калинівський ринок» спрямовувалися на вирішення важливих соціально-економічних питань Чернівців, а не робили мільйонерами окремих ділків, як це було раніше. Для нас на першому місці стоять інтереси територіальної громади та задоволення її потреб.

Водночас, на нашу думку, фронтовик Олексій Каспрук своїми заявами хоче відволікти увагу громадськості від ситуації на комунальному підприємстві «Містобуд», яке за час його «талановитого» керівництва скотилося до того, що не тільки не допомагає територіальній громаді, а вже навіть не спроможне самотужки себе утримувати.


Від імені фракції Партії регіонів у Чернівецькій міській раді
Дутчак В.С.

Від імені фракції ВО «Батьківщина» у Чернівецькій міській раді
Чесанов А.А.

Від імені фракції «Наша Україна» у Чернівецькій міській раді
Чинуш В.М.

peredplata