Смерть лікаря

Сумна звістка пекучим болем відгукнулася в наших серцях. Підступна хвороба, сьогодні, забрала у вічність нашого колегу – досвідченого, висококваліфікованого і сумлінного лікаря
ПЛАЧИНТУ
ОЛЕГА ВАСИЛЬОВИЧА.
Олег Васильович народився 23 січня 1971 року в селі Динівці. Після закінчення школи поступив в Чернівецький медичний інститут по завершенні якого був направлений для проходження інтернатури в Новоселицьку центральну районну лікарню за спеціальністю «акушерство та гінекологія».
З 18.08.1997 року розпочав свою трудову діяльність в Новоселицькій лікарні на посаді лікаря-акушер гінеколога відділення акушерства і гінекології.
Впродовж всієї трудової діяльності Олег Васильович гідно підтвердив високе звання і покликання, був професіоналом своєї справи, сумлінно і самовіддано працював, відповідально виконуючи свої професійні обов’язки.
Передчасна смерть Олега Васильовича – це непоправне горе для рідних, близьких, друзів, колег.
У нашій пам’яті Олег Васильович назавжди залишиться, як досвідчений і висококваліфікований фахівець, авторитетна, інтелігентна та чуйна людина, життєвий шлях якої є зразком людської гідності, добропорядності та мудрості.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.
Світла пам’ять про нашого колегу назавжди збережеться в наших серцях.

peredplata