Євро-2024: хто є головними фаворитами на чемпіонство перед заключним туром

Збірна Іспанії з футболу залишається непереможеною на Євро-2024. REUTERS/Annegret Hilse

Україна посідає у віртуальному заліку 14-те місце.

Аналітики компанії Gracenote назвали головних фаворитів Євро-2024 з футболу за підсумками двох турів чемпіонату — перед стартом заключного раунду матчів групової стадії в неділю, 23 червня.

Напередодні Євро-2024 рейтинг топфаворитів від Gracenote очолювали Франція та господарі чемпіонату з Німеччини — шанси обох команд розцінювалися компанією як рівні (11.6% на здобуття титулу).

Хто вважається фаворитами Євро-2024?

• Новим головним претендентом на титул стала Іспанія (14.7%), яка у стартових двох турах перемагала із “сухим” рахунком Хорватію (3:0) та Італію (1:0). Підопічні Луїса де ла Фуенте достроково кваліфікувалися до плей-оф і закриватимуть груповий раунд матчем з Албанією.
  • У трійці топфаворитів — досі непереможені Франція (13.7%) та Німеччина (13.1%). Французи після двох турів поступаються першим місцем групи D збірній Нідерландів і мають попереду поєдинок проти Польщі.
  • У топ-5 збірних за шансами виграти турнір — Нідерланди (11%) та Португалія (10.3%). Португальці — одна з трьох команд, що виграла обидва матчі на старті групового раунду, після Іспанії та Німеччини.
  • Сьому сходинку рейтингу посідає Бельгія, яка в останньому турі зустрічатиметься зі збірною України, — 6.7% імовірності на чемпіонство. “Синьо-жовті” — 14-ті з показником 0.9%.

Головні фаворити Євро-2024: топ-10 за версією Gracenote