Зволікання з ухваленням кадрового рішення по Чернівецькій області дискредитує владу, – джерело

Народний депутат України Максим Бурбак висловив переконання, що зволікання з прийняттям кадрового рішення по Чернівецькій області тільки дискредитує і ослаблює владу. І жодним чином не додасть електоральних позитивів одному з кандидатів у президенти.

Про це повідомляє www.buknews.com.ua

– Людина, яка написала заяву на звільнення, ходить на роботу і проводить апаратні наради. Під час ефіру на одному з місцевих телеканалів, я вже коментував цю ситуацію. Обов’язково запитаю у голови Адміністрації Президента України пана Райніна, чи у них є буцегарня, де катують людей і змушують писати заяви на звільнення, – сказав Максим Бурбак. –  Якщо говорити серйозно, то зараз в області фактично безвладдя. Чиновники розуміють, що нинішній голова Чернівецької ОДА вже пішов, а наступного чомусь досі немає.  І чим довше затягується цей перехідний період, тим гірше для області.

– «Народний фронт» – частина владної коаліції.  Для нашої державницької політичної сили показовим був квітень 2016 року, коли відправили у відставку уряд Арсенія Яценюка. Вперше за всю історію незалежності України діючий прем’єр-міністр України передав владу наступному голові уряду, парламентська фракція «Народного фронту» не вийшла з коаліції, народні депутати продовжили виконувати свої обов’язки, нести відповідальність за країну. Те ж саме на Чернівецькому рівні. Колишній висуванець «Народного фронту» Олександр Фищук, який більше його не представляє, бо  перейшов на бік Аграрної партії, написав заяву на звільнення. Ви маєте бачення, як правильно керувати в цій області, будь ласка, керуйте, – сказав Максим Бурбак.

peredplata