У школі, яку мали здати на Буковині до нового навчального року в рамках “Великого будівництва”, завалилося три стіни.

У школі, що будується авральними темпами у селі Веренчанка (колишній Заставнівський район) в рамках президентської програми “Великого будівництва”, і яку за звичними голосними реляціями голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука мали б здати в експлуатацію до цього нового навчального року сьогодні… завалилося три стіни!

Фото Чернівецької ОДА

«Велике будівництво» у Веренчанці ще не встигли закінчити фасад, як у новій будівлі школи завалилися три нові стіни. Може поганий цемент? Може поганий підрядчик?… Де правоохоронні органи? 1 вересня учні підуть до школи і будівля має завалитися?”, – написав у Фейсбук один з жителів Веренчанки Іван Новак, який на свої очі побачив сумнівні результати цього “великого будівництва” школи, котре контролює всюдисющий заступник Сергія Осачука – Богдан Ковалюк…

Нагадаємо, у селі Веренчанка, що у Чернівецькій області, у рамках програми “Велике будівництво” цього року планують завершити будівництво школи на 500 учнів, яку почали зводити ще у 2017 році. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

“У селі Веренчанка цього року завершать зведення нової школи. Роботи виконають у рамках програми Президента України “Велике будівництво”. Новий заклад розпочали зводити ще 2017 року, однак роботи не завершили через брак фінансування”, – йшлося у повідомленні.

“Регіон із потужними освітніми закладами апріорі має гарні перспективи. Торік у рамках програми “Велике будівництво” ми звели та реконструювали в області низку шкіл. 2021-го не зупиняємося. Уже до кінця року майже 500 дітей у Веренчанці матимуть новий сучасний навчальний простір”, – пафосно, у своєму стилі, зазначив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Раніше в обласній адміністрації повідомили, що на завершення будівництва Веренчанської школи із Державного фонду регіонального розвитку спрямували майже 30 мільйонів гривень.

Може все ж варто Сергію Дмитровичу перед тим, як роздавати направо і наліво “мудрі” й нікому не потрібні поради міській владі у Чернівцях, звернути увагу на будівельні зашквари, які особисто контролюють його підлеглі?

https://bukinfo.com.ua/oblasna-vlada/u-shkoli-yaku-maly-zdaty-na-bukovyni-do-novogo-navchalnogo-roku-v-ramkah-velykogo-budivnyctva-zavalylosya-try-stiny?fbclid=IwAR1EvI_lbE5d6FybbgZ7WtDYuObrJ-x5l3Ij5v9aSfPmB3OG3_zJeaHyRcs

peredplata