В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОБСТРІЛЯЛИ СКЛАДИ БОЄПРИПАСІВ ЗСУ

Росія завдала ударів по підземному складу ракет та авіаційних боєприпасів українських військ у населеному пункті Делятин Івано-Франківської області.

Війська росії завдали ударів по підземному складу ракет та авіаційних боєприпасів українських військ в одному з населених пунктів Івано-Франківської області. Який тип ракет було випущено, зараз уточнюється.

Про це повідомляє “Українська правда”.

Справді, ворог завдав удару по нашим складам зберігання, які вже були вказані. Тип ракети буде встановлений. У нас є пошкодження, руйнування. Існує детонація боєприпасів. Постраждалі уточнюються, – сказав речник Командування Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат.

Поки що тип випущених ракет не встановлений, але це міг бути “Кинжал”, як заявляють самі росіяни.

Україна, на жаль, стала полігоном для випробування арсеналу ракентного озброєння росії. Вони застосовують ракети, що летять дві тисячі кілометрів, п’ять з половиною тисяч кілометрів по дальності – це і крилаті ракети, і оперативно-тактичні комплекси “Іскандер”, крилаті ракети “Калібр” та інші Х-101, Х-55, Х-555. Була заява про “Кинжал”, яким росіяни хвалиться. Ми не знаємо, яка насправді була ракета. Поки що не можемо підтвердити, — сказав Юрій Гнат.

джерело: https://socportal.info/ua/news/v-ivano-frankovskoi-oblasti-obstrelyali-sklady-boepripasov-vsu/

Використане фото  знаходиться у вільному доступі в інтернет мережах