Четверо одночасно ґвалтували дівчину на Київщині, погрожуючи розстрілом сім’ї – встановлено особу окупанта

 
21-річний російський солдат під час наступу на Київщині вдерся до будинку української родини, де зґвалтував дівчину, після чого він ще раз повторив звірство разом із трьома окупантами.

Служба безпеки оприлюднила фото і дані одного із тих, хто першим вдерся до будинку сім’ї в одному з населених пунктів Київщини і зґвалтував дівчину. Це 21-річний Булат Лєнарович Фассахов.

“Він – уродженець Республіки Татарстан, проходить службу у 30-й окремій мотострілецькій бригаді 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу рф”, – йдеться у повідомленні Служби Безпеки України в Facebook.

СБУ встановила, що під час тимчасової окупації одного з населених пунктів Київщини окупант вчинив низку воєнних злочинів стосовно цивільного населення. Свідки опізнали його та підтвердили факти злочинів.

“Зокрема, злочинець вдерся у помешкання української родини, зачинив її у підвалі, окрім молодої дівчини. Погрожуючи розстрілом всієї сім’ї, солдат зґвалтував дівчину, а потім повторив злочин разом із трьома поплічниками”, – розповіли в СБУ.

Злочинцю вже заочно оголосили про підозру щодо порушення законів та звичаїв війни.

 

Загалом, СБУ вже встановила 1140 російських загарбників, які чинили звірства проти мирного населення на Київщині.

peredplata