Лікнеп для диспетчера

Крик душі


«Не можу заспокоїтись після кількаденного спілкування з диспетчерами водоканалу – вони просто знущаються з людей, котрі до них звертаються, — крик душі чернівчанина, ветерана війни, інваліда Івана Івановича Товта з вул. І. Підкови. – Річ у тім, що з 27 червня до вечора 5 липня цього року в будинках №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 (всього 173 квартири) по нашій вулиці не було води. Я і мої сусі-ди телефонували до приймальні директора підприємства, а звідти нам пропонували зв’язуватися з диспетчером. Диспетчери час від часу намагалися «заспокоїти» стомлених відсутністю води людей (а серед них – і малі діти, і багато престарілих пенсіонерів): «Ви думаєте, що ця проблема лишень у вас? У нас багато подібних випадків». А на запитання, коли ж у наших будинках буде нарешті вода, відповідали, що не мають права давати будь-яку інформацію і що лабораторія працює. А ще пропонували викопати криницю. Не розумію, що це за фахівці, коли на протяжності водогону в 2,5 км 10 днів шукають витік, через що люди змушені потерпати?»

Писк влади


Начальник диспетчерської служби МКП «Чернівціводоканал» Олег Стратійчук:
— Мені неприємно чути такі нарікання. Але у нас працює п’ятеро диспетчерів, тому варто б тому абоненту, з яким наші працівники неналежно спілкувалися, звернутися до мене особисто – коли, якого дня та приблизно о котрій годині було звернення, аби з’ясувати, хто з них тоді працював, та вплинути на ситуацію. Тому прошу Івана Товта зателефонувати за номером 54-74-54.

Профілактичну роботу я проведу, відбудуться збори, на яких, сподіваюся, всі крапки над «і» таки розставимо, й нарікань з цього приводу більше не буде.
Від редакції. На це сподіваємося і ми, адже й самим довелося пересвідчитися у «високій» культурі спілкування водоканалівців — розмова з людиною з приймальні керівника «Чернівціводоканалу», котра назвалася секретарем, виявилася не вельми приємною: вона не захотіла надати навіть інформацію про те, хто керує на підприємстві диспетчерською службою. «Телефонуйте до диспетчера, 54-73-54, там вам все скажуть!» То, може, лікнеп чи виховну годину варто провести і для секретаря?
Наталія БРЯНСЬКА