В Чернівецькій області заміни потребує більше ніж 1 тисяча кілометрів газових мереж

В середині листопада Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг затвердила обсяг інвестицій ПАТ «Чернівцігаз» на поточний рік. Найбільшими статтями витрат є заміна мереж та індивідуальні лічильники.

Згідно з постановою НКРЕКП, ПАТ «Чернівцігаз» має вкласти 9,9 млн в газорозподільні мережі. На ці кошти будуть замінені 12,3 км газопроводів. Про це повідомляє ПАТ «Чернівцігаз».

«В Чернівецькій області заміни потребує більше ніж 1 тисяча кілометрів газових мереж, з яких 421,5 км вже повністю вичерпали свій ресурс, адже експлуатуються понад 40 років. Щоб провести необхідну модернізацію тільки газорозподільних мереж, нам необхідно інвестувати понад 100 млн грн», розповідає директор технічний ПАТ «Чернівцігаз» Дмитро Кривко.

 Ще близько 6 млн грн буде направлено на встановлення 3 тис. індивідуальних лічильників. 3,2 млн грн буде спрямовано на створення обмінного фонду у 2500 вузлів обліку. Це тільки 50% від необхідної кількості. Адже щороку бід час повірки відбраковується близько 5 тис. лічильників газу.

Інвестиційну програму ПАТ «Чернівцігаз» на поточний рік було затверджено тільки в середині листопада постановою НКРЕКП  № 1431 від 13.11.2018 року.

 

Новини Партнерів