У чернівецьких фінансистів працює \”телефон довіри\”

У чернівецьких фінансистів працює "телефон довіри"Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної фінансової інспекції з громадськістю.

Основними завданнями функціонування „телефону довіри” є:
– надання роз’яснень щодо повноважень органів державної фінансової інспекції;
– фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використані державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органами ДФІ (бюджетними установами, державними чи комунальними підприємствами або державними цільовими фондами);
– фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій та рішень службових осіб органів ДФІ при здійснені ними своїх повноважень.
Зазначимо, що зворотній зв’язок органів ДФІ з громадськістю за допомогою „телефонів довіри” забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09 до 18 години (у п’ятницю з 09 до 16 годин 45 хвилин).
Як повідоляє прес-служба ДФІ в Чернівецькій області діючі номери „телефонів довіри”: ДФІ в Чернівецькій області (0372) 52-01-92, ДФІ України (044) 425-38-18.
За цими телефонами може зателефонувати кожен громадянин нашої області, задати питання або проінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.