Олімпіада-2016: суддя, що засудив у фіналі українця, отримав по заслугах

Скандальний грузинський арбітр Темо Казарашвілі, який засудив українського борця Жана Беленюка у фіналі Олімпіади-2016, зі скандалом покинув Ріо. \”Брудний\” рефері отримав по заслугах.

Об\’єднаний світ боротьби (UWW) відсторонив грузина і ще двох суддів за \”підозрілу манеру суддівства\”. Крім Казарашвілі, покарання від UWW отримали Тон Кин Чон з Південної Кореї і росіянин Сергій Новаковський, передає \”Сегодня\”.

Олімпіада-2016: суддя, що засудив у фіналі українця, отримав по заслугах

Причина – робота \”святої\” трійці у чвертьфінальному поєдинку Олімпіади з вільної боротьби між пуерторіканцем Франкліном Гомесом і борцем з Узбекистану Іхтіером Наврузовим.

Етична комісія UWW проведе розслідування обставин, що стосуються спірного поєдинку. І, в разі необхідності, застосує санкції до арбітрів. Нагадаємо, Беленюк завоював \”срібло\” на Іграх у Ріо, поступившись росіянину грузинського походження Давіту Чакветадзе за вкрай неоднозначного суддівства Казарашвілі.

Як повідомляв \”Обозреватель\”, міністр спорту України Ігор Жданов підтримав українського борця після скандального фіналу.