Ультрас зупинили автобус \”Шахтаря\” і з погрозами \”наїхали\” на футболістів

Ультрас зупинили автобус "Шахтаря" і з погрозами "наїхали" на футболістівАктивісти націоналістичної організації \”Національний корпус\” перед тренуванням донецького \”Шахтаря\” в Харкові, зупинили автобус із футболістами і поставили спортсменам жорсткий ультиматум.

\”Ми – активісти \”Національного корпусу\”. У нас багато запитань до вашої команди і вашого керівництва. Ви багато разів некрасиво висловлювали свою позицію з питань подій, який відбуваються в Україні. Ви перебуваєте в Україні, але якщо ви тримаєте курс на свою донецьку публіку, то будете грати в Донецьку\” – заявив один із лідерів руху

Андрій Пятов попросив уточнити, про які події йде мова.

\”Ми кожен раз бачимо, як ви ставитеся до гімну України. Ви ганебно поводитеся. Ви багато разів відмовлялися одягати футболку на підтримку воїнів АТО. Якщо у вас є хоч найменше бажання висловити позицію проти чогось українського, армії або країни, то ви або поїдете звідси, або з вами буде вирішено це питання тут. I це питання будуть вирішувати ні МВС ні силові структури, а ми – українці\”, – загрозливо заявив активіст.

Після цього натовп зажадав від гравців висловити свою позицію з питання патріотизму.

\”Не треба займатися піаром. У нас всі піарники, а ви знаєте, скільки ми допомагаємо? Ви ж не знаєте, ми не піаримо. Запитай у військових, у прикордонників скільки ми їм допомагаємо. Я не кричу про те, що зробив на всю Україну. Я зробив і мовчу\”, – спробував виправдатися Андрій Пятов.

Ультрас знову заявили, що \”Шахтар\” показує неповагу до всього українського і за два роки не взяли участь в акції з футболками \”Мiй тато – герой\”. У результаті обидві сторони зірвалися на крик, намагаючись довести свою правоту.

Тарас Степаненко спробував заспокоїти конфлікт, проте це закінчилося черговим ультиматумом.

\”Ми не будемо за вами ходити і нагадувати. Ось зараз ви повинні нас почути. Якщо ви завтра не одягнете ці футболки або будете продовжувати подібну поведінку, то ми змушені будемо взяти на себе відповідальність за вирішення цієї ситуації\”, – заявив активіст.

Нагадаємо, в 17- турі УПЛ \”Шахтар\” відмовився підтримувати неузгоджену з ФФУ акцію, під час якої діти, які виходили на поле з гравцями, повинні були одягти футболки з патріотичними написами. Генеральний директор \”Шахтаря\” Сергій Палкін заявив, що скандал навколо футболок був зроблений спеціально, щоб відвести увагу від теми Маріуполя.

peredplata