Буковинці – другі в Україні з панкратіону

Буковинці - другі в Україні з панкратіону16-19.03. 2012 у м. Суми відбувся Чемпіонаті України з панкратіону серед молоді 1996-1995, 1994-1993 р.н.

Чернівецьку обласну команду з панкратіону представляли 50 спортсменів, представники ФСТ «УКРАЇНИ», «Динамо», «ОДЮСШ». Участь приймали 475 учасників з 16 областей. Чернівецька збірна команда інтенсивно готувалась до цих змагань під керівництвом провідних тренерів Буковини: Наконечного Ігоря, Горюка Петра, Пилипка Миколи, Габора Ігоря, Кухарука Сергія, Соколюка Сергія, Панті Віталія, Мігільчана Віталія Филипчука Івана, Беженар Анни, Катеренчука Сергія. Участь буковинської команди у змаганнях здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».
Змагання проходили у трьох розділах: граплінг (ноу-гі), граплінг (гі), агон та комбат.
Найуспішнішими місцями відзначилися Захарчуки Ірина та Андрій, які здобули три золоті нагороди. Також, золотими нагородами відзначились наступні спортсмени: Голяченко Олександр (70 кг), Федорик Юрій (95 кг), Кречун Василь (50 кг), Снігур Василь (50 кг), Кордяк Степан (60кг), Пославська Ельвіра (60кг)
Срібні медалі здобули: Тодераш Владислав, Чубука Юрій, Марівцан Сергій, Подальчук Дмитро, Кадулін Іван, Семенюк Денис, Валаш Ян, Ткачик Іван, Скидан Роман, Яковчук Степан, Гарбуз Тетяна,
Бронзові нагороди здобули: Гуралюк Андрій, Танасійчук Максим, Сумарюк Юрій, Факас Владислав, Болтунов Андрій, Русу Дмитро, Лягу Анатолій.
В загальному заліку серед всіх команд Чернівецька область посіла ІІ місце, поступившись команді Сумської області (ІІ), м. Київ (ІІІ)

Інтерв’ю з тренером І.Ю. Наконечним (Заслуженим тренером України, тренером молодіжної збірної команди України)
Найбільш приємним є те, що майже кожен учасник, який здобув медаль для Чернівців, провів по 10 – 12 поєдинків. Наші спортсмени найвидовишніше перемагали на цих змаганнях, за 8, 15, 35 секунд виконували больові прийоми. Найбільш відзначились з усіх це звичайно Захарчук Андрій, провів 14 поєдинків і всі виграв, Також, видовишною технікою ударів, кидків та больових прийомів необхідно уважити Скидана Романа, Голяченко Олександра, Болтунова Андрія, Тодераша Владислава, Захарчук Ірину, Кадуліна Івана, Кричуна Василя, Пославську Ельвіру.
Важливим досягненням для Буковинського панкратіону є те, що Филипчуку Івану присвоїли категорію (національного судді).
Щодо перспектив, то Чернівецька збірна готується до нового старту «Фіналу Кубку України з панкратіону серед чоловіків та жінок», який відбудеться у м. Одеса, 23-26 квітня.