ПОМЕР ОДИН ІЗ ЧЛЕНІВ-ЗАСНОВНИКІВ «ТРИЗУБУ» ПІДПОЛКОВНИК ЗІНОВІЙ БАГРІЙ

ПОМЕР ОДИН ІЗ ЧЛЕНІВ-ЗАСНОВНИКІВ «ТРИЗУБУ» ПІДПОЛКОВНИК ЗІНОВІЙ БАГРІЙ1 липня, відійшов у Вічність один із співзасновників Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери підполковник «Крук» – Зіновій Багрій.
Похорон відбудеться 3 липня в селищі Станків (Львівської області, Стрийського району). Початок об 11-й годині.

За плечима друга «Крука» – багато років революційної націоналістичної діяльності. Сміливий боєць і ідейний націоналіст, друг «Крук» був на вістрі боротьби проти ворогів української нації.

Особливо ж підполковник Багрій відзначився на ниві вишкільної діяльності. Мабуть для абсолютної більшості тризубівців всеукраїнські вишкільні табори асоціюються передусім з його постаттю. Організаторський хист, високий рівень спортивної і бойової підготовки, здатність доступно пояснити засади націоналістичного світогляду, уміння тримати дуже високий рівень дисципліни – усе це робило з друга «Крука» першокласного вишкільника. Невід’ємною його рисою також було чудове почуття гумору, нерідко гострого і терпкого. Поєднання гумору і суворого ставлення до порушників дисципліни було особливістю підполковника. Лише кілька останніх років у зв’язку з недугами друг «Крук» був змушений відійти від активної організаційної діяльності.

Вічна слава борцеві-націоналісту, приклад якого кличе нас до продовження боротьби!

peredplata