До поліції у Чернівцях почнуть набирати з 4 жовтня

До поліції у Чернівцях почнуть набирати з 4 жовтняМіністерство внутрішніх справ України запровадило нову програму запровадження в малих містах країни «українського шерифа».
Про це на виїзному засіданні уряду в Полтаві повідомив прем\’єр-міністр України Арсеній Яценюк, – пише Українська правда. Він зазначив, що нова поліція діятиме не тільки у великих містах, а навіть у селах.

«Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою відношення до кожного громадянина», – сказав А. Яценюк.
Для такої програми уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень.

«Нам допомагають США, Канада і країни-члени Європейського Союзу щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік», – додав прем\’єр.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у соцмережі анонсував старт набору у нову патрульну поліцію ще у 20-ти містах країни.

Так, у Чернівцях конкурсний набір розпочнеться 4 жовтня. У Найближчих сусідів столиці Буковини він стартує також восени: у Івано-Франківську 3 вересня, у Вінниці – 6 вересня, у Тернополі – 14 жовтня.

На День міста, який у Чернівцях відзначатимуть 3-4 жовтня, може приїхати міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Про це в ефірі програми \”Пряма відповідь\” у четвер повідомив міський голова Олексій Каспрук.

\”Можливо приїде міністр внутрішніх справ, оскільки, як відомо, 4 жовтня у місті розпочнеться набір у нову поліцію\”, – сказав Каспрук.

Нагадаємо, нова патрульна поліція вже працює у Києві, Одесі та Львові. До кінця року поліцейські також з’являться у Харкові, Миколаєві, Луцьку, Ужгороді, Мукачевому, Хмельницькому, Дніпропетровську.