Новодністровськ попрощався із померлим від опіків у зоні АТО Сергієм Корнецьким

Новодністровськ попрощався із померлим від опіків у зоні АТО Сергієм Корнецьким

До болю страшна звістка зібрала новодністровців нічної пори 24 листопада живим коридором, аби у палахкотінні поминальних свіч навколішки зустріти нашого земляка, бійця 2-ої батарей 55-ої артилерійської бригади Сергія Корнецького, який більше місяця відчайдушно боровся за життя у столичному опіковому центрі після отриманих 70 % опіків тіла, але так і не зміг вирватися із жахливих пазурів смерті… 22 листопада о 10.35 на 35-ому році молоде життя обірвалося на півдорозі, навіки осиротивши згорьованих близьких та рідну громаду…

Прощання було організоване у міському Будинку культури «Молодіжний»: уперше за всю його історію у цій залі не було чути ні пісень, ні оплесків – від 2.00 городяни щиро оплакували молодого хлопця, який запам’ятався природньою скромністю та добротою, а працюючи у КП «Новодністровський житловик», залишив по собі на Алеї слави власноруч виготовлений герб України. Гріб з тілом покійного, накритий жовто-блакитним знаменом, був встановлений на сцені, біля державного та міського прапорів свою почесну варту несли новодністровські учасники бойових дій у зоні АТО, а городяни поповнювали поминальну скриньку… Від імені усієї громади низько схилив голову у щирій молитві міський голова Володимир Мельник. Ніяк не йняла віри згорьована мати, Валентина Іванівна, що після жахаючої новини з Донеччини, де служив Сергій, пережила інсульт, але таки продовжувала підтримувати сина біля лікарняного ліжка.

А вже із самого раннього-ранку з усіх кінців міста прямували новодністровці та представники сусідніх громад до Будинку культури, аби поспівчувати мамі й близьким та віддати шану земляку, який ще зовсім недавно, у численних відеорепортажах крізь біль таки висловлював землякам та усім українцям щиру подяку за щедрість і милосердя заради його порятунку.

Усі, кого вмістила зала, сердечно молилися під час поминальної служби, яку провели священнослужителі трьох церков, а відтак площа перед Управлінням будівництва зібрала мовчазне велелюддя на прощальний мітинг, відкривши який міський голова Володимир Мельник подякував Сергію за труд на благо нашої громади і запросив усіх вшанувати пам’ять земляка та тисяч померлих і загиблих, кого загребла кривавими обіймами проклята війна на Сході… Важко давалися слова учаснику бойових дій у зоні АТО, новодністровцю Павлу Марценюку, котрий іще недавно, на урочистостях з нагоди Дня Гідності та Свободи радо сповіщав городян про те, що Сергію Корнецькому стало краще… Із глибокими співчуттями родині, близьким та усій громаді до слова вийшов міський голова м. Сокиряни Василь Равлик. Особливо хвилювався у поминальному слові американський фотограф-волонтер Йосип Сивенький, котрий хоч і не знав нашого Сергія, та усіляко підтримував його маму у лікарні.

Новодністровськ попрощався із померлим від опіків у зоні АТО Сергієм Корнецьким

Новодністровськ попрощався із померлим від опіків у зоні АТО Сергієм Корнецьким

Після завершення прощального мітингу під щемні звуки оркестру з Чернівців похоронною процесією всі рушили до храму, а згодом – до місця останнього спочинку у с. Виноградне сусідньої Вінниччини.
Інна ГОНЧАР
Фоторепортаж Вадима РЕВУЦЬКОГО