Поки влада шукає компроміс, маршрутки у Чернівцях можуть зупинитись

Поки влада шукає компроміс, маршрутки у Чернівцях можуть зупинитисьВчора на прес-конференції в міськраді міський голова Олексій Каспрук проінформував, що спільно з спеціально створеною робочою групою розробляється план заходів на випадок, якщо приватні перевізники все-таки оголосять страйк 31-го травня і зупинять маршрутки.

Нагадаємо, про це вони заявляли нещодавно, коли вимагали підвищити тариф до 4 гривень.

У план заходів входять дії, які б дозволили місту надалі функціонувати повноцінно. Мер зазначив: «Депутатам треба приймати рішення». Мовляв, для рішення потрібен виконавчий комітет, 12 людей. Десять з них повинні з’явитися і ухвалити одноголосне рішення. Мер наголосив, що якщо хоч 2-3 членів виконавчого комітету не прийдуть, то рішення не зможуть прийняти. Ситуація залишиться у цьому ж стані. Очільник міста закликав депутатів не займатися популізмом, чітко мати свою позицію, а головне – не просто говорити, а давати пропозиції.

Та все ж Олексій Каспрук наголосив, що робоча група працює на те, щоб дійти згоди з перевізниками. А також додав, що питання пільгових перевезень відкрите.

Тому якщо депутати не з’являться для прийняття рішення або будуть ухилятися від нього, Каспрук пообіцяв все винести на публічне обговорення, аби громада чітко розуміла, хто з посадовців блокував рішення щодо громадського транспорту.

Джерело