\”Не ведіться\”: голова облради розповів про прохання румунів Буковини про автономію

"Не ведіться": голова облради розповів про прохання румунів Буковини про автономіюЗаява від \”Асамблеї румунів Буковини\” про нібито бажання румунів краю отримати автономію в Україні не відповідає дійсності. Про це заявив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

\”Це дурня і провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації в Україні, – переконаний І.Мунтян. – На такі речі не варто навіть звертати увагу, не треба вестися на це\”.

Голова облради каже, що вперше чує про \”Асамблею румунів Буковини\” – організація з такорю назвою йому невідома, як і прізвище Доріни Кіртоаке, яка буцімто є координатором цієї Асамблеї.

– У румунів і українців хороші добросусідські стосунки як між людьми, так і на рівні міждержавних відносин, – переконаний І.Мунтян. – А такі заяви можуть бути лише роботою спецслужб ворожих до України держав. Цим питанням вже мають займатися наші спецслужби.

Нагадаємо, десятки українських електронних ЗМІ у понеділок поширили інформацію про те, що \”Асамблея румунів Буковини\” просить у Порошенка автономії. Серед тих, хто сьогодні повідомив цю \”новину\”, виявились і цілком поважні столичні видання – Канал 112, телеканал Еспресо ТВ та інші.
Джерело: obozrevatel

Новини Партнерів