Поліція у Чернівцях міняє рух авт

Нова поліція Чернівців почала наводити порядок на дорогах. І їй це іноді вдається. Водії уже не паркуються будь-де. І від початку роботи поліцейських чернівчани не побачили жодного джипа колишнього регіонала чи нинішнього фронтовика-порошенківця на пішохідних переходах біля міської ради. «Зельониє», «жарікі», «сєдиє», «кабани» і їм подібні повтікали від поліцейських, як руді миші від котів. Вони не порушують правил. Бо їх за це карають і відкупитися не дають.

Поліція у Чернівцях  міняє рух авт

Поліція у Чернівцях  міняє рух авт

Поліція у Чернівцях  міняє рух авт

Для подальшого впорядкування руху на вулицях встановлюють додаткові знаки. Подібне сталося й на розі вулиць Руська-Українська. Там на висоті 10 м саме на перехресті доріг встановлений знак «Рух тільки прямо». Водії його не бачать, вони звикли до того, що поворот направо був дозволений.

Напевне, поліція хоче допомогти водіям і тому робить спробу закільцювати рух в одному напрямку на вулицях Українська-Шептицького-Садова-Петровича-Українська. Можливо це добре. Але знак треба встановити так, аби водії його добре бачили, а не як-небудь.

(далі буде)