Понад півсотні юнаків із Буковини присягнули на вірність українському народові

Військовослужбовці строкової служби, які нещодавно прибули та протягом місяця пройшли курси підготовки в тимчасовому навчальному центрі при Чернівецькому прикордонному загоні цієї неділі, склали військову Присягу – повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Понад півсотні юнаків із Буковини присягнули на вірність  українському народові

Привітати вчорашніх юнаків, а сьогодні вже повноцінних захисників Батьківщини прийшли близькі та родичі строковиків, а також представники духовенства, місцевої влади, члени ветеранської організації загону.

За словами т.в.о. начальника Чернівецького прикордонного загону Ігора Говорущака, серед призовників присутні юнаки в більшій мірі із західних областей України, зокрема з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської.

Також він зазначив, що новобранці не проходитимуть службу в зоні АТО, оскільки згідно указу Президента строковики не мають допускатись до зони конфлікту. Натомість, за його словами, після прийняття присяги військовослужбовці продовжать вдосконалювати вже отримані навички в підрозділах охорони кордону.

peredplata