1,5 тисячі буковинців вже скористались безвізом

1,5 тисячі буковинців вже скористались безвізом

Від початку запровадження безвізу станом на ранок 20 червня кордон з країнами ЄС на Буковині перетнуло 1428 громадян, які скористалися дією безвізового режиму та подорожували, маючи тільки біометричний паспорт. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Більшість із них – понад 97% – перетинали кордон у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне». 34 громадяни, тобто понад 2% скористалися авіаційним транспортом і лише 8 осіб для безвізових подорожей з Буковини вибрали залізничне сполучення.

Відмітимо, що протягом вихідних відмічалося значне збільшення громадян, які в рамках безвізу прямували в європейські країни.

З початку впровадження безвізових подорожей у перетині кордону на Буковині відмовлено одному громадянину України. В даному випадку йдеться про сім’ю, яка під час перетину кордону зустрілася з неприємністю. А саме, під час здійснення паспортного контролю виявилося, що паспортні документи батьків були біометричними, а паспорт дитини – старого зразку без відповідної візи, що не дає право на перетин державного кордону з країнами ЄС.

Прикордонники Чернівецького загону звертаються до всіх подорожуючих, під час підготовки до закордонних подорожей більш ретельно оформляти свої документи, а особливу увагу звертати на правильність оформлення документів неповнолітніх громадян України.

Новини Партнерів