В Чернівцях запах весни та перевиборів міськзради

В Чернівцях запах весни та перевиборів міськзрадиМаксим Бурбак прорікує вибори у Чернівцях ще цієї весни:

-Тільки так можна прокоментувати вчорашній \”революційний\” меморандум підписаний всіма фракціями. Лише не треба було так багато підписів. Вистачило б два. Каспрука та Продана.
Останній на ярмарці блюзнірства (по-іншому нашу міську раду назвати не можу) з дисконтом скупив Батьківщину під проводом начальника УКБ ОДА Пуршаги (не самий простий бюджетний працівник вдень, вечорами підпрацьовує опозиціонером), Самопоміч (тішить, що не всю), Наркоконтроль (так в народі кличуть це утворення), патріотів із заднього сидіння джипів зі Свободи.
Підпису вічного \”недоразумєнія міста\” не потрібно, бо він як заставка або обої на екрані комп\’ютера, нічого самостійно не вирішує.
Гадаю, що всі фракції усвідомили неминучість перевиборів, та розпочали передвиборчі перегони з використанням фінансових ресурсів нашої громади. Лише не на користь громади, а тільки заради самопіару.
Ну що ж, хлопці та дівчата, підходьте та всідайтеся гуртом, діставайте ручки та припорошені пилом блокноти партії регіонів, яких у вас ще доста в гаражах та сараях. Першу мою пораду ви почули і нарешті через два роки спромоглися на меморандум про ремонт доріг та 100 млн. грн. на це.
Порада друга – нанести нищівний удар газовим олігархам та повернути газорозподільчі мережі міста громаді. Вистачить духу? Не думаю.
Маю ще багато порад, але для тих, хто їх сприймає та працює на користь громади. І вочевидь – вже для наступного складу ради, в якій цієї зграї не буде, або, як кажуть медики про аналізи здорової людини, одиниці в полі зору.