На Путильщині затримали браконьєрів, які вбивали козуль

На Путильщині затримали браконьєрів, які вбивали козуль

28 березня 2018 року, спільна оперативна рейдова група з охорони державного лісового та мисливського фонду, до складу якої входять працівники ДП «Путильський лісгосп», Путильського відділення поліції Кіцманського ВП ГУНП у Чернівецькій області, Путильської районної організації ГО «УТМР», виявила факт незаконного добування самця козулі у мисливських угіллях Путильської районної організації ГО «УТМР» (Путильське лісництво ДП «Путильський лісгосп»). Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

Складено протоколи про адміністративне правопорушення на трьох осіб, мешканців Путильського району, яких затримали за незаконним полюванням. У одного з них поліція вилучила незареєстровану гладкоствольну рушницю.

Незаконно добуту тварину вилучено користувачем мисливських угідь, завдано збитків при порушенні законодавства у галузі мисливського господарства та полювання на суму 32 тис грн.

«Триває збір матеріалів для притягнення осіб до адміністративної відповідальності у судовому порядку», – зазначив начальник відділу лісового та мисливського господарства Чернівецького обласного управління лісомисливського господарства Володимир Пилип’юк.