Чернівецьке тролейбусне управління визнано кращим підприємством галузі

Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» за результатами роботи у першому кварталі цього року  здобуло перше місце у Всеукраїнському конкурсі на краще підприємство міського електротранспорту. Про це повідомляє Chernivtsy City Council.

Організатори конкурсу – Корпорація підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників  житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.

До участі у конкурсні  показники своєї  роботи для аналізу і порівняння  надали 19 підприємств міського електротранспорту.

Разом з  КП ЧТУ перше  місце у другій групі здобуло також КП «Рівнеелектроавтотранс», друге місце – КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та Хмельницьке КП «Електротранс», третє місце – КП «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління».

За високі здобутки у конкурсі  керівника підприємства, його заступників, головного бухгалтера, головного економіста, голову комітету  профспілки премійовано у розмірі посадового окладу. 

Керівнику підприємства Михайлу Олексюку  рекомендовано  спільним рішення адміністрації і комітету профспілки преміювати своїх працівників.

Вітаємо колектив чернівецьких  тролейбусників!

peredplata