Сценарій захоплення Херсонщини почав реалізовуватися

Сценарій захоплення Херсонщини почав реалізовуватися12 вересня о 22:00 пострілами з РПГ розстріляна та зруйнована будівля банку в центрі Херсону.
10 вересня ранок у м. Скадовськ розпочався з очищення вулиць міста від наліпок з триколором та символікою Єдиної Росії

В Каховці на автостанції зірвано та викинуто в смітник український прапор.
В пригороді Каховки під час вечірок на замовлення клієнтів включають гімни терористичних угруповань ДНР та ЛНР.
Покриття та якість сигналу ефірних російських пропагандистських каналів – РОСІЯ 24, ПЕРШОГО, тощо в Генічеському та Скадовському районах набагато краща, ніж будь-якого українського каналу. Відповідно всі їх і дивляться.
Громадські активісти вже мають чималий список осіб, в тому числі працівників правоохоронних органів, які регулярно відвідують територію окупованого Криму.
Рішенням адміністративного суду зупинені рішення Херсонської обларди про виділення фінансування військовим підрозділам з обласного бюджету. А позивачі у позові вимагають взагалі скасувати рішення.
РФ регулярно веде авіарозвідку, сформовано ударний армійській корпус військ агресора на перешийку. Ворог провів навчання \”Кавказ 2016\”, де відпрацював висадку десанту. Жодних сумнівів, що Херсонщину будуть атакувати саме висадкою десанту на Азовське та Чорноморське узбережжя. Армійський ударний корпус на вузькому перешийку вірогідніше задля відволікання уваги.
Список подій, що говорить про ескалацію загроз захоплення Херсонщини можна продовжувати. Чому про це не знає Україна, тому що 90 % інформпростору контролюють саме ті, кому вигідна ескалація, хто отримує редакційні темники з Кремля – ІНТЕР, тощо.
Путін не приховує бажання створити сухопутний коридор до анексованого Криму. Вода, електроенергія та логістика Херсонщини – важливі складові сухопутного коридору, що потрібні Путіну для забезпечення нормальної життєдіяльності півострова. Захоплення Херсонщини – ключ до загарбання усієї території України.
Ворогу потрібна легалізація нападу на Херсонщину. Відпрацьований в Криму та Донбасі сценарій потребує квазірішень облрад. Я вже попереджав про можливу реалізацію http://censor.net.ua/blogs/3047/hersonsku_oblradu_moje_ocholiti_adept_russkogo_mira
Двері сесійної зали Херсонської обларади вибиті, зала захоплена.
З посади голови Херсонської обларади знято Путілова А.С. Деякі заявляють про сумнівну легітимність рішення, але 38 \”ЗА\” за потрібних 33 ставлять під сумнів аргументи про порушення регламенту.
Звертаюсь до Верховної Ради України та Президента України про термінове вчинення дій та введення військово-цивільної адміністрації в Херсонській області.
Відповідно до Законом України \”Про військово-цивільні адміністрації\” обласні ВЦА утворюються \”для здійснення керівництва у сфері забезпечення громадського порядку і безпеки\”. У день набрання чинності актом Президента України про утворення військово-цивільної адміністрації \”припиняються повноваження обласної ради, її виконавчого апарату, посадових та службових осіб місцевого самоврядування, які працюють у цих органах\”. Ті самі наслідки введення ВЦА передбачаються Законом України «Про місцеве самоврядування».
Але збереження Херсонської області сьогодні поставлено в залежність від відповідального політичного рішення Верховної Ради України. Географія застосування Закону України \”Про військово-цивільні адміністрації\” обмежена територію проведення АТО. Для введення ВЦА в Херсонській області Верховна Рада має внести зміни в Закон України \”Про військово-цивільні адміністрації\” та Закон України «Про боротьбу з тероризмом» та надати право Президенту України \”вводити ВЦА на територіях, прилеглих до району проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим – тобто в Херсонській області\”. Саме введення ВЦА на територіях, прилеглих до району проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим, дозволить попередити розвиток сценаріїв, апробованих в Криму, Донецькій та Луганській областях, а не пожинати його наслідки.
Вірю, що в Верховній Раді на наступному тижні знайдеться 226 ПАТРІОТІВ, які підтримають законопроект № 5111.

Иван Винник
Народный депутат Украины (фракция \”Блок Петра Порошенко\”)
Источник: http://censor.net.ua/b3708