Знищити гниду в тилу

Памʼятаєте жахливу історію з минулої осені, коли троє відморозків в київському дворі серед білого дня вбили добровольця?
Нагадую, троє відморозків з величезним кримінальним шлейфом і звʼязками з рашкою (один з них ховався в окупованому Криму від чергового криміналу, в інших звʼязки з промосковськими тітіушками).
На днях Голосіївський суд вирішив відпустити двох з них під заставу в 20 тисяч доларів.
Тобто особливо небезпеечні вбивці з російськими звʼязками будуть гуляти на свободі, а життя добровольця суд оцінив у 20 тисяч доларів.
Все це відбувається у той час, коли побратими вбитого Олексія Щербини воюють на фронті і не можуть паралельно знищувати ворога в бою та боротися з гнидами в тилу. Але в тилу зараз багато людей, які можуть вплинути на ситуацію, до яких я перш за все звертаюся.
Попереду апеляція і зараз розголос може вплинути на ситуацію. Як це було одразу після вбивства, коли лише розголос змусив не порішати ще тоді та все ж відправити відморозків за грати.
 
 
 
 
В Україні без права виходу з в’язниці роками без суду сидять тільки українські патріоти. А вороги України є духовно близькими до суддів, які у своїй більшості є корупціонерами і антиукраїнцями.
Ось як ставляться судді до тих, хто вбиває українських вояків.
 

peredplata