Магучіх стала чемпіонкою світу і здобула путівку на Олімпіаду-2024

Ярослава Магучіх / Фото AР

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула золото на ЧС-2023 в Угорщині.

27 серпня на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Будапешті відбувся фінал змагань зі стрибків у висоту серед жінок.

Ярослава Магучіх взяла висоту 2.01 та здобула для України першу золоту медаль чемпіонатів світу з легкої атлетики за останні 10 років. Загалом це 12-та золота нагорода цього турніру в історії нашої країни. Австралійки Елеонор Паттерсон і Нікола Оліслагерс завоювали срібло та бронзу відповідно.

Ще одна представниця України Ірина Геращенко завершила змагання на 5-му місці, так і не підкоривши висоту 1.97.

За підсумками чемпіонату світу Магучіх також відібралася на Олімпійські ігри в Парижі. Раніше свої ліцензії здобули й інші українки – Ірина Геращенко та Юлія Левченко. У такий спосіб, наша країна вже заповнила максимальну квоту на Олімпіаду-2024 у жіночих стрибках у висоту.