Саакашвілі затримали в квартирі колишнього глави МВС Луганської області

Саакашвілі затримали в квартирі колишнього глави МВС Луганської областіЛідер \”Руху нових сил\” був затриманий в квартирі колишнього глави ГУНП Луганської області Юрія Покиньбороди.

Полковник Юрій Покиньборода, в квартирі якого був затриманий Саакашвілі, є співробітником правоохоронних органів з 1995 року. У 2015 році він був призначений главою ГУНП Луганської області і з травня 2016 року залишив цю посаду.
Сам Покиньборода опублікував відеозвернення на своїй сторінці в facebook, в якому підтвердив арешт Саакашвілі в його квартирі.
При цьому Покиньборода заявив, що його мали заарештувати разом з Саакашвілі, але цього не сталося. Водночас, у квартирі колишнього чиновника МВС провели обшук.
\”Я мав за законом поїхати разом з Міхеілом Саакашвілі в СІЗО, але мене не затримали, склали протокол обшуку. Дали мені акт вилучення речей, які вилучили у мене в квартирі, але не затримали\”, – розповів Покіньборода.
У зв\’язку з цим полковник заявив, що його хочуть підставити, зробити винним в арешті Саакашвілі, для того щоб відвернути увагу від тих, хто повідомив правоохоронцям про місце перебування лідера РНС. При цьому Покиньборода припустив свій подальший арешт і висловив побоювання за своє життя.
\”Я буду проводити власне розслідування … і якщо зі мною щось трапиться, значить я вийшов на правильну фінішну пряму … Зараз я залишився на волі лише тому, що вони розраховують на те, що мене хтось прибере у помсту за арешт Міши\”, – заявив він.
Покиньборода запевнив, що він не має відношення до арешту Саакашвілі.

Як відомо, ввечері 8 грудня правоохоронці затримали лідера \”Руху нових сил\” Міхеіла Саакашвілі. Його помістили до ізолятора тимчасового тримання СБУ на Аскольдовому провулку.
Як уточнила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, йому інкримінують порушення за ч 2. статті 256 – \”Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності\”.
За словами речниці РНС Мар’яни Почтар, Саакашвілі обшукували.
У ГПУ заявили, що слідчі дії із затриманим відбувалися за присутності його адвокатів. Прокурори клопотатимуть перед судом про обрання запобіжного заходу для Саакашвілі у вигляді домашнього арешту.
У зв’язку із арештом Саакшвілі оголосив безстрокове голодування.
Джерело

peredplata