“Не віддамо село Бурбакові”. Бунт у Ломачинцях: група людей перекрила в’їзд до села – відео

У Чернівецькій області група жителів села Ломачинці перекрила в’їзд до населеного пункту.

Як зазначає місцеве видання novod.info, учасники учорашнього блокування сільської ради перекрили рух транспорту на автодорозі при в’їзді до села.

Вони безперервно ходять по пішохідному переході з плакатами “Влада має бути з людьми”, “Не віддамо село Бурбакові”, не пропускаючи автомобілі, які рухаються по трасі.

Водночас, зазначає сайт, до редакції звернулися обурені жителі будинків, котрі прилягають до лісосмуги. Вони запевнили, що цієї ночі вантажівки “одна за одною вивозили грунт і пісок із Ломачинецького кар’єру”.

“Співпадіння? Чи дехто дуже поспішає урвати останнє перед створенням Новодністровської ОТГ?”, – йдеться в дописі сайту novod.info.

Як відомо, ввечері 5 липня під час засідання Ломачинецької сільради група місцевих жителів у складі приблизно 65 осіб, заблокувавши вихід із сесійної зали, під тиском вимагала в депутатів розглянути питання про формування Василівської ОТГ.

Проте обранці відмовились ухвалювати це рішення, назвавши його незаконним.

Таким чином, депутати сільради, посадовці Чернівецької ОДА, співробітники Центру розвитку місцевого самоврядування та журналісти залишалися заблокованими у приміщенні протягом 12 годин.

Сьогодні на ранковому засіданні парламенту нардеп Бурбак закликав прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та президента Петра Порошенка здійснити кадрові зміни у керівництві Чернівецької області та Сокирянського району, покаравши чиновників, які блокують процес децентралізації на Буковині.