ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО І ЕТАП МОНЕТИЗАЦІЇ СУБСИДІЇ

З 1 січня 2019 року запроваджується І етап монетизації житлової субсидії.
Участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше з січня 2019 року.
 
Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку.
На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде АВТОМАТИЧНО відкритий персональний обліковий запис в банку. В Ощадбанк звертатись не потрібно!
 
Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за спожиті комунальні послуги.
Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.
 
Для субсидіантів будуть створені ПЕРСОНАЛЬНІ КАБІНЕТИ, де можна буде відслідкувати інформацію про розмір нарахованої допомоги, перелік комунальних послуг, які сплачені за рахунок субсидії, залишок коштів.
Додаткові консультації можна буде отримати у контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800.
 
УВАГА!
Всім сім’ям, яким призначена субсидія на опалювальний період 2018-2019 рр. обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати нову Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних, з обов’язковим зазначенням мобільного номеру телефону будь-якого мобільного оператора.
 
У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ МОБІЛЬНОГО НОМЕРУ ТЕЛЕФОНУ, ЗАЯВА ВВАЖАТИМЕТЬСЯ НЕДІЙСНОЮ!
З повагою
прес-служба Чернівецької ОДА