На Буковині прикордонники виявили трубопровід для переміщення цигарок

На кордоні з ЄС прикордонники Чернівецького загону ліквідували трубопровід для переміщення сигарет.

Учора, 9 вересня,  близько півночі, прикордонний наряд відділу «Порубне» виявив прим’яту траву поблизу кордону з Румунією. Оглянувши прилеглу місцевість охоронці кордону натрапили на недобудований трубопровід, який пролягав неподалік загороджувального паркану в бік кордону. Прокладені в ґрунті комунікації з каналізаційних труб сягали близько 10 метрів.

Згодом охоронці кордону знайшли й решту матеріалів для подальшого будівництва трубопроводу, які були замасковані неподалік. Крім труб, копачі залишили бухту синьо-жовтої нитки на 120 метрів, за допомогою якої, скоріш за все, мали перетягувати свій товар через кордон.  

Аби «познайомитися» з трубопрокладчиками, прикордонники виставили додаткові прикордонні наряди. Вже на світанку, 10 вересня, військовослужбовці затримали двох місцевих жителів Глибоцького району. Останні мабуть планували продовжити роботи над прокладанням майбутнього контрабандного каналу. Адже в автомобілі «БМВ» польської реєстрації, яким прибули хлопці, прикордонники виявили необхідний інвентар.

За попередньою інформацією чоловіки прокладали трубопровід через українсько-румунський кордон для подальшого переміщення сигарет, а можливо й іншого товару до Румунії.

За порушення законодавства з прикордонних питань, одного із затриманих прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності.

peredplata