Раніше судимий чоловік вчинив розбійний напад на 72-річну жінку

Буковинець, майже через 2 місяці після звільнення з місць позбавлення волі, вчинив розбійний напад на жінку

 

Кельменецька місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення 28-річним мешканцем Хотинського району розбійного нападу на свою 72-річну односельчанку.

За результатами судового розгляду встановлено, що чоловік, будучи  раніше судимим  за розбій, звільнившись з місць позбавлення волі 15 березня 2019 року, вже у травні, цього ж року, знову вчинив розбійний напад.

Так,  09 травня, близько полудня, правопорушник, приховуючи своє обличчя під саморобною балаклавою, увійшов до помешкання потерпілої та погрожуючи  фізичною розправою  вимагав гроші.

Жінка намагалась чинити опір нападнику, однак останній, демонструючи серйозність своїх злочинних намірів, почав душити жінку та порізав кисть її правої руки ножем господарсько-побутового призначення, після чого заволодівши грошовими коштами в сумі 430 гривень зник з місця скоєння злочину.

Новоселицький районний суд Чернівецької області погодився з доводами сторони обвинувачення, визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 187 КК України та призначив  йому покарання у виді 7років 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією майна, окрім житла.

 

 

 

 

 

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

peredplata