Цирк у раді: На сесії Чернівецької облради підозрюваний Мунтян сидить поруч зі свідком .

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди розміром 180 тис доларів, з’явився на сесії сьогодні, 25 лютого.

Поряд з ним, як і раніше, сидить його заступниця Інга Маковецька, з якою йому заборонено спілкуватися згідно рішення суду, повідомляє molbuk.ua.

 

Також Мунтяну заборонено спілкуватися і з низкою депутатів облради, які є свідками у справі.

Під час сесії депутат БПП Іван Шевчук заявив: “Фракція ставить вимогу перед Мунтяном – ми не будемо брати участь у роботі сесії через кримінальне провадження”.

Він попросив передати право ведення сесії першому заступнику голови облради Інзі Маковецькій.

На сесії Чернівецької облради підозрюваний Мунтян сидить поруч зі свідком - оновлено

Депутат Олександр Фищук від БПП підтримав заяву Шевчука.

“Скільки працюю в політиці, не пам’ятаю таких ситуацій. Був минулого тижня на допиті в слідстві. Не буду говорити все, бо не можу. Але володію надзвичайно великою інформацією. Маю вибачитись перед правоохоронцями – за те, що раніше я заступився за Мунтяна. Якби у мене тоді було більше інформації, я би знав її краще, і не робив би таких заяв”, – сказав Фищук.

Станом на 12:00 сесію почала вести Інга Маковецька. При цьому Мунтян також сидить у президії поруч з нею.

Маковецька 

 

Раніше у коментарі molbuk.ua Мунтян заявив, що не збирається порушувати обмеження, накладені на нього судом та уникатиме спілкування із підозрюваним та свідками у кримінальному провадженні. Він сказав, що готовий утриматись від відвідування сесій облради у разі, якщо буде така вказівка від детектива або слідчого.

Як відомо, Іванові Мунтяну, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди розміром 180 тисяч доларів, суд, окрім призначеної застави в 10 мільйонів гривень, заборонив спілкуватися із підозрюваним у цій справі бізнесменом Юрієм Кушніром, а також рядом свідків, серед яких – депутати обласної ради і перша заступниця голови Чернівецької облради Інга Маковецька.