Іван Мунтян влаштував істерику з погрозами в обласній раді після того, як Олексій Бойко відновив на посаді в.о. гендиректора діагностичного центру Гушилика.

У четве, 4 лютого голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко підписав розпорядження №23 «Про призначення виконуючим обов’язки генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний медичний діагностичний центр» Бориса Гушилика та визначив таким, що втратило чинність розпорядження голови Чернівецької обласної ради від 4 грудня 2020 року «Про призначення Наталії Свестун виконуючою обов’язки гендиректора цього центру.

Після цього сталося щось неймовірне з Іваном Миколайовичем Мунтяном, який буквально «прилетів» до обласної ради разом із звільненою Наталією Свистун до голови облради Олексія Бойка.
 
Того не виявилося на місці і Іван Миколайович біля кабінетів чиновників обласної ради, стверджують свідки, прямо у коридорі, влаштував істерику, натрапивши по дорозі на голову майнової комісії облради Олександра Болтунова. Перелякані співробітники апарату обласної ради та відвідувачі «будинку з левами», які стали прямими очевидцями цього неймовірного бенефісу, кажуть, що в Мунтяна «ніби вселився біс із оберемком чортів на додачу».

«Він голосно кричав, мінявся кольором на обличчі, всім погрожував, казав Болтунову передати Олексію Бойку, що поставить того на місце, бо він зарвався у своїх рішеннях. Що у нього вистачить сили та є багато фінансів для цього. Що він зі всією фракцією «Батьківщини» на сесії блокуватиме трибуну та багато іншого», – повідомив кореспондентові БукІнфо один із численних свідків цієї події.

За словами очевидців, після влаштованої істерики, Іван Миколайович покинув приміщення обласної ради.

У телефонній розмові з кореспондентом БукІнфо голова майнової комісії обласної ради Олександр Болтунов підтвердив, що Іван Мунтян справді сьогодні емоційно себе поводив в приміщенні облради, однак ухилився повідомляти нашій редакції будь-які інші подробиці.

 
15 грудня 2020 року на своїй останній прес-конференції в якості голови обласної ради, Іван Мунтян прокоментував власне призначення виконуючої обов`язків гендиректора Чернівецького обласного діагностичного центру Наталії Свистун. Нагадуємо, колектив медичної установи нещодавно страйкував з цього приводу.

«На жаль, пішов з життя колишній керівник діагностичного центру, тому в.о. керівника, якого я призначив ще 2019 році, просив мене, щоб тільки не бути на цій посаді. Я мав з ним розмову, переконував, просив, хоч у цей перехідний період поки проведеться конкурс, давайте будете виконувати обов`язки. Він дав згоду. А потім знов відмовлявся. Причини я конкретно не знаю, можливо, якісь конфлікти були, – пояснює Іван Мунтян. – На сьогодні є також переможець конкурсу, який буде виконувати обов’язки поки буде прийняте рішення по суті».

Нагадаємо, коментуючи ситуацію щодо страйку, в.о. генерального директора центру Борис Гушилик тоді роповів журналістам таке: «Обласною радою призначений новий керівник, навіть не запитавши думки колективу. Мене, як виконуючого обов’язки генерального директора, обласна рада навіть не повідомила, не обгрунтувала моє відсторонення. Нова людина просто прийшла уже з розпорядженням на її призначення в.о. гендиректора».

За його словами, після оголошення страйку працівники діагностичного центру прийшли в обласну раду, щоб зустрітися із керівництвом для обговорення цього питання. Проте ніхто до медиків не вийшов.

 
«Наш колектив написав звернення до обласної ради, близько 60 працівників прийшли туди, щоб передати його керівництву ради. Але нам повідомили, що нікого з керівництва немає на місці. Бо стара рада вже не працює, а нова ще не призначена. Ми залишили наше звернення, але як далі буде, не знаємо», – говорив нині відновлений на посаді в.о. керівника діагностичного центру Борис Гушилик.

Андрій ПОДІЛЬСЬКИЙ, БукІнфо (с) 

Фото з архіву сайту
http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=127156&fbclid=IwAR1HBQkK7RqW0ChvlqrTSZt0VzLRGFnEPE-_slNnNK_BonzFJUjAAKfQ-5s