Головний лікар обласного перинатального центру Дмитро Манчуленко насправді не брав, а давав хабар.

Головний лікар обласного перинатального центру Дмитро Манчуленко насправді не брав, а давав хабар за те, щоб обійняти посаду директора закладу, – джерела БукІнфо

 

Головний лікар Чернівецького обласного перинатального центру Дмитро Манчуленко не брав, а давав хабар за те, щоб обійняти посаду директора закладу, “вигравши” запланований майбутній конкурс. Про це порталові БукІнфо стало відомо з власних достовірних джерел, які уточнили свою попередню інформацію.

За інформацією джерела, Дмитрові Манчуленкові нібито створили «штучну підставу». Через посередника, який нібито представляв інтереси керівництва обласної ради, передали прохання про те, що для виграшу конкурсу і щоб залишитися на реорганізованій посаді, потрібно дати хабар, у сумі нібито 12 000 доларів США.

Манчуленко нібито погодився і, за даними джерела, прийшов у заздалегідь обумовлене місце для передачі грошей. Під час передачі коштів “посередникові” нібито і було затримано Дмитра Манчуленка та задокументовано сам факт дачі хабара.

Як щойно стало відомо БукІнфо від достовірних джерел, сьогодні правоохоронці в апараті Чернівецької обласної ради вилучали всю документацію, пов”язану з обласним пернатальним центром.

Стало точно відомо, що “посередником”, який “пропонував” Дмитрові Манчуленкові дати хабар був один із діючих радників голови обласної ради Олексія Бойка на громадських засадах.

У зв”язку з цим виникає запитання: або це була продумана спецоперація правоохоронців проти Манчуленка, або хтось реально підставляв Бойка, видаючи його за хабарника. Але вчасно завадили правоохоронці.

Завтра точно дізнаємося.

Нагадаємо, у червні 2020 року Чернівецький апеляційний суд скасував рішення про призначення Дмитра Манчуленка генеральним директором пологового будинку №1 (нині — перинатального центру), оскільки після реорганізації медзакладу посада є конкурсною.

Раніше Шевченківський суд зобов’язав міську раду призначити Манчуленка гендиректором комунального некомерційного підприємства “Міський пологовий будинок №1” через переведення з посади головного лікаря, яку він обіймав до звільнення. Це рішення скасували в апеляційному суді за позовом міського голови Олексія Каспрука.

Водночас залишили в силі рішення про поновлення Манчуленка на посаді головного лікаря пологового.

Згідно з рішенням апеляційного суду, після реорганізації пологового будинку в некомерційне комунальне підприємство призначення на посаду гендиректора мало відбутись через конкурс.

Чи залишати на посаді Дмитра Манчуленка — вирішить обласна рада, адже на її баланс передали пологовий будинок №1. Зараз юридично це обласний перинатальний центр.

У липні 2019 року Чернівецький міський голова Олексій Каспрук звільнив Дмитра Манчуленка з посади. Він аргументував рішення тим, що установа змінила свій статус на некомерційне комунальне підприємство, а відтак керівника мають призначити за конкурсом.

10 лютого Шевченківський районний суд задовольнив позов колишнього головного лікаря пологового будинку №1 щодо поновлення на посаді. Міську раду зобов’язали виплатити Дмитру Манчуленку компенсацію за вимушені прогули.

Міська рада виконала рішення суду, втім подала апеляцію.

6 квітня 2020 року пологовий перейменували на Чернівецький обласний перинатальний центр. Депутати міської ради проголосували за вихід зі складу засновників медзакладу. Органом управління стала обласна рада.

https://bukinfo.com.ua/personaliji/golovnyy-likar-cherniveckogo-oblasnogo-perynatalnogo-centru-dmytro-manchulenko-naspravdi-ne-brav-a-davav-habar-za-te-shchob-obiynyaty-posadu-dyrektora-zakladu-dzherela-bukinfo?fbclid=IwAR09Cb6TQlsnzpMrkRiXrqGVM_EGT_RwSll9TDPpyZZKNzedRkcUN66rCfA

Новини Партнерів

Залишити відповідь